Vormingsmomenten

Hieronder vindt u alle vormingsmomenten. U kan filteren op de verschillende Lust centra door een keuze te maken in onderstaande dropdown lijst.
Klik daarna op inschrijven. Gelieve daarna het formulier correct in te vullen.

Datum Locatie Uur Beschikbare plaatsen
zaterdag 20 oktober 2018 Kortrijk van 09:00 tot 12:00 0 / 20 Volzet
zaterdag 20 oktober 2018 Zottegem van 09:00 tot 12:00 0 / 20 Volzet
zaterdag 20 oktober 2018 Gent Expo van 09:00 tot 12:00 0 / 20 Volzet
zaterdag 20 oktober 2018 Roeselare van 09:00 tot 12:00 0 / 30 Volzet
maandag 22 oktober 2018 Gent Expo van 18:30 tot 21:30 0 / 20 Volzet
zaterdag 27 oktober 2018 Zwevegem van 09:00 tot 12:00 0 / 20 Volzet
zaterdag 27 oktober 2018 Zottegem van 09:00 tot 12:00 0 / 20 Volzet
zaterdag 27 oktober 2018 Izegem van 09:00 tot 12:00 0 / 20 Volzet
dinsdag 30 oktober 2018 Oudenaarde van 18:30 tot 21:30 0 / 20 Volzet
zaterdag 03 november 2018 Sint-Niklaas van 09:00 tot 12:00 19 / 20 Inschrijven
zaterdag 03 november 2018 Waregem van 09:00 tot 12:00 3 / 20 Inschrijven
zaterdag 03 november 2018 Diksmuide van 09:00 tot 12:00 3 / 15 Inschrijven
woensdag 07 november 2018 Deinze van 18:30 tot 21:30 0 / 20 Volzet
woensdag 07 november 2018 Roeselare van 18:30 tot 21:30 14 / 30 Inschrijven
zaterdag 10 november 2018 Tielt van 09:00 tot 12:00 12 / 20 Inschrijven
zaterdag 10 november 2018 Zottegem van 09:00 tot 12:00 11 / 20 Inschrijven
maandag 12 november 2018 Oudenaarde van 18:30 tot 21:30 5 / 20 Inschrijven
woensdag 14 november 2018 Torhout van 18:30 tot 21:30 11 / 20 Inschrijven
zaterdag 17 november 2018 Kortrijk van 09:00 tot 12:00 18 / 20 Inschrijven
zaterdag 17 november 2018 Gent Expo van 09:00 tot 12:00 14 / 20 Inschrijven
zaterdag 17 november 2018 Roeselare van 09:00 tot 12:00 25 / 30 Inschrijven
maandag 19 november 2018 Gent Expo van 18:30 tot 21:30 19 / 20 Inschrijven
woensdag 21 november 2018 Sint-Niklaas van 18:30 tot 21:30 19 / 20 Inschrijven
woensdag 21 november 2018 Waregem van 18:30 tot 21:30 19 / 20 Inschrijven
woensdag 21 november 2018 Deerlijk van 18:30 tot 21:30 12 / 15 Inschrijven
zaterdag 24 november 2018 Zwevegem van 09:00 tot 12:00 18 / 20 Inschrijven
zaterdag 24 november 2018 Eeklo van 09:00 tot 12:00 18 / 20 Inschrijven
zaterdag 24 november 2018 Izegem van 09:00 tot 12:00 18 / 20 Inschrijven
woensdag 28 november 2018 Gavere van 18:30 tot 21:30 18 / 20 Inschrijven
zaterdag 01 december 2018 Diksmuide van 09:00 tot 12:00 15 / 15 Inschrijven
zaterdag 01 december 2018 Zottegem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 01 december 2018 Gent Expo van 09:00 tot 12:00 18 / 20 Inschrijven
maandag 03 december 2018 Gent Expo van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 05 december 2018 Deinze van 18:30 tot 21:30 17 / 20 Inschrijven
woensdag 05 december 2018 Roeselare van 18:30 tot 21:30 28 / 30 Inschrijven
donderdag 06 december 2018 Kortrijk van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 08 december 2018 Sint-Niklaas van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 08 december 2018 Tielt van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 08 december 2018 Waregem van 09:00 tot 12:00 16 / 20 Inschrijven
woensdag 12 december 2018 Torhout van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 12 december 2018 Oudenaarde van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 15 december 2018 Eeklo van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 15 december 2018 Roeselare van 09:00 tot 12:00 29 / 30 Inschrijven
woensdag 19 december 2018 Sint-Niklaas van 18:30 tot 21:30 19 / 20 Inschrijven
woensdag 19 december 2018 Waregem van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 19 december 2018 Deerlijk van 18:30 tot 21:30 13 / 15 Inschrijven
zaterdag 22 december 2018 Kortrijk van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 22 december 2018 Zottegem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 22 december 2018 Izegem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 29 december 2018 Zwevegem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
  • Roeselare 051 20 09 48
  • Kortrijk 056 22 35 54
  • Gent 09 233 46 76
  • Zottegem 09 270 19 32