Vormingsmomenten

Hieronder vindt u alle vormingsmomenten. U kan filteren op de verschillende Lust centra door een keuze te maken in onderstaande dropdown lijst.
Klik daarna op inschrijven. Gelieve daarna het formulier correct in te vullen.

Datum Locatie Uur Beschikbare plaatsen
dinsdag 22 januari 2019 Gavere van 18:30 tot 21:30 0 / 20 Volzet
woensdag 23 januari 2019 Sint-Niklaas van 18:30 tot 21:30 4 / 20 Inschrijven
woensdag 23 januari 2019 Waregem van 18:30 tot 21:30 0 / 20 Volzet
zaterdag 26 januari 2019 Kortrijk van 09:00 tot 12:00 0 / 20 Volzet
zaterdag 26 januari 2019 Tielt van 09:00 tot 12:00 0 / 20 Volzet
zaterdag 26 januari 2019 Zwevegem van 09:00 tot 12:00 0 / 20 Volzet
woensdag 30 januari 2019 Roeselare van 18:30 tot 21:30 0 / 30 Volzet
zaterdag 02 februari 2019 Diksmuide van 09:00 tot 12:00 6 / 15 Inschrijven
zaterdag 02 februari 2019 Zottegem van 13:00 tot 16:00 9 / 20 Inschrijven
zaterdag 02 februari 2019 Gent Expo van 09:00 tot 12:00 0 / 20 Volzet
dinsdag 05 februari 2019 Oudenaarde van 18:30 tot 21:30 0 / 20 Volzet
woensdag 06 februari 2019 Waregem van 18:30 tot 21:30 1 / 20 Inschrijven
woensdag 06 februari 2019 Roeselare van 18:30 tot 21:30 22 / 30 Inschrijven
woensdag 06 februari 2019 Deinze van 18:30 tot 21:30 0 / 18 Volzet
donderdag 07 februari 2019 Kortrijk van 18:30 tot 21:30 16 / 20 Inschrijven
zaterdag 09 februari 2019 Sint-Niklaas van 09:00 tot 12:00 19 / 20 Inschrijven
zaterdag 09 februari 2019 Tielt van 09:00 tot 12:00 14 / 20 Inschrijven
zaterdag 09 februari 2019 Zottegem van 13:00 tot 16:00 11 / 20 Inschrijven
maandag 11 februari 2019 Deerlijk van 18:30 tot 21:30 5 / 15 Inschrijven
maandag 11 februari 2019 Gent Expo van 18:30 tot 21:30 9 / 20 Inschrijven
dinsdag 12 februari 2019 Gavere van 18:30 tot 21:30 19 / 20 Inschrijven
woensdag 13 februari 2019 Roeselare van 18:30 tot 21:30 29 / 30 Inschrijven
zaterdag 16 februari 2019 Zwevegem van 09:00 tot 12:00 16 / 20 Inschrijven
zaterdag 16 februari 2019 Roeselare van 09:00 tot 12:00 24 / 30 Inschrijven
zaterdag 16 februari 2019 Eeklo van 09:00 tot 12:00 24 / 25 Inschrijven
woensdag 20 februari 2019 Sint-Niklaas van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 20 februari 2019 Torhout van 18:30 tot 21:30 9 / 20 Inschrijven
zaterdag 23 februari 2019 Kortrijk van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 23 februari 2019 Waregem van 09:00 tot 12:00 16 / 20 Inschrijven
zaterdag 23 februari 2019 Izegem van 09:00 tot 12:00 19 / 20 Inschrijven
zaterdag 02 maart 2019 Zottegem van 13:00 tot 16:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 02 maart 2019 Diksmuide van 09:00 tot 12:00 15 / 15 Inschrijven
woensdag 06 maart 2019 Deinze van 18:30 tot 21:30 18 / 18 Inschrijven
woensdag 06 maart 2019 Torhout van 18:30 tot 21:30 18 / 20 Inschrijven
donderdag 07 maart 2019 Kortrijk van 18:30 tot 21:30 19 / 20 Inschrijven
zaterdag 09 maart 2019 Izegem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 09 maart 2019 Sint-Niklaas van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
dinsdag 12 maart 2019 Gavere van 18:30 tot 21:30 18 / 20 Inschrijven
woensdag 13 maart 2019 Roeselare van 18:30 tot 21:30 30 / 30 Inschrijven
woensdag 13 maart 2019 Waregem van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 16 maart 2019 Eeklo van 09:00 tot 12:00 25 / 25 Inschrijven
maandag 18 maart 2019 Deerlijk van 18:30 tot 21:30 15 / 15 Inschrijven
dinsdag 19 maart 2019 Oudenaarde van 18:30 tot 21:30 18 / 20 Inschrijven
woensdag 20 maart 2019 Roeselare van 09:00 tot 12:00 28 / 30 Inschrijven
donderdag 21 maart 2019 Deinze van 18:30 tot 21:30 18 / 18 Inschrijven
zaterdag 23 maart 2019 Waregem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 23 maart 2019 Gent Expo van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 23 maart 2019 Zottegem van 13:00 tot 16:00 20 / 20 Inschrijven
maandag 25 maart 2019 Gent Expo van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 27 maart 2019 Roeselare van 18:30 tot 21:30 30 / 30 Inschrijven
woensdag 27 maart 2019 Sint-Niklaas van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 30 maart 2019 Tielt van 09:00 tot 12:00 19 / 20 Inschrijven
zaterdag 30 maart 2019 Kortrijk van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 30 maart 2019 Zwevegem van 09:00 tot 12:00 15 / 20 Inschrijven
dinsdag 02 april 2019 Oudenaarde van 18:30 tot 21:30 18 / 20 Inschrijven
woensdag 03 april 2019 Roeselare van 18:30 tot 21:30 30 / 30 Inschrijven
woensdag 03 april 2019 Waregem van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 03 april 2019 Deinze van 18:30 tot 21:30 18 / 18 Inschrijven
donderdag 04 april 2019 Kortrijk van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 06 april 2019 Zottegem van 13:00 tot 16:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 06 april 2019 Sint-Niklaas van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 06 april 2019 Diksmuide van 09:00 tot 12:00 14 / 15 Inschrijven
zaterdag 06 april 2019 Gent Expo van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 13 april 2019 Izegem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
maandag 15 april 2019 Deerlijk van 18:30 tot 21:30 15 / 15 Inschrijven
woensdag 17 april 2019 Torhout van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 20 april 2019 Eeklo van 09:00 tot 12:00 25 / 25 Inschrijven
zaterdag 20 april 2019 Kortrijk van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 20 april 2019 Tielt van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 20 april 2019 Waregem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
woensdag 24 april 2019 Sint-Niklaas van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 24 april 2019 Roeselare van 18:30 tot 21:30 30 / 30 Inschrijven
donderdag 25 april 2019 Deinze van 18:30 tot 21:30 18 / 18 Inschrijven
zaterdag 27 april 2019 Zottegem van 13:00 tot 16:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 27 april 2019 Roeselare van 09:00 tot 12:00 30 / 30 Inschrijven
zaterdag 27 april 2019 Zwevegem van 09:00 tot 12:00 18 / 20 Inschrijven
maandag 29 april 2019 Gent Expo van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
dinsdag 30 april 2019 Gavere van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
donderdag 02 mei 2019 Kortrijk van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 04 mei 2019 Gent Expo van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 04 mei 2019 Zottegem van 13:00 tot 16:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 04 mei 2019 Diksmuide van 09:00 tot 12:00 15 / 15 Inschrijven
zaterdag 04 mei 2019 Waregem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
maandag 06 mei 2019 Deerlijk van 18:30 tot 21:30 15 / 15 Inschrijven
woensdag 08 mei 2019 Roeselare van 09:00 tot 12:00 30 / 30 Inschrijven
woensdag 08 mei 2019 Deinze van 18:30 tot 21:30 18 / 18 Inschrijven
zaterdag 11 mei 2019 Zottegem van 13:00 tot 16:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 11 mei 2019 Sint-Niklaas van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 11 mei 2019 Izegem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
dinsdag 14 mei 2019 Oudenaarde van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 15 mei 2019 Waregem van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 15 mei 2019 Roeselare van 18:30 tot 21:30 30 / 30 Inschrijven
zaterdag 18 mei 2019 Eeklo van 09:00 tot 12:00 25 / 25 Inschrijven
zaterdag 18 mei 2019 Kortrijk van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
maandag 20 mei 2019 Gent Expo van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
dinsdag 21 mei 2019 Gavere van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 22 mei 2019 Torhout van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 25 mei 2019 Tielt van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 25 mei 2019 Zwevegem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
woensdag 29 mei 2019 Roeselare van 18:30 tot 21:30 30 / 30 Inschrijven
woensdag 29 mei 2019 Sint-Niklaas van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 01 juni 2019 Izegem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 01 juni 2019 Zottegem van 13:00 tot 16:00 20 / 20 Inschrijven
woensdag 05 juni 2019 Deinze van 18:30 tot 21:30 18 / 18 Inschrijven
donderdag 06 juni 2019 Kortrijk van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 08 juni 2019 Waregem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 08 juni 2019 Diksmuide van 09:00 tot 12:00 15 / 15 Inschrijven
dinsdag 11 juni 2019 Oudenaarde van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 12 juni 2019 Roeselare van 18:30 tot 21:30 30 / 30 Inschrijven
zaterdag 15 juni 2019 Eeklo van 09:00 tot 12:00 25 / 25 Inschrijven
zaterdag 15 juni 2019 Roeselare van 09:00 tot 12:00 30 / 30 Inschrijven
zaterdag 15 juni 2019 Sint-Niklaas van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
maandag 17 juni 2019 Gent Expo van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
dinsdag 18 juni 2019 Gavere van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 19 juni 2019 Deinze van 18:30 tot 21:30 18 / 18 Inschrijven
woensdag 19 juni 2019 Waregem van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 19 juni 2019 Torhout van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 22 juni 2019 Roeselare van 09:00 tot 12:00 30 / 30 Inschrijven
zaterdag 22 juni 2019 Zottegem van 13:00 tot 16:00 20 / 20 Inschrijven
maandag 24 juni 2019 Gent Expo van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
maandag 24 juni 2019 Deerlijk van 18:30 tot 21:30 15 / 15 Inschrijven
woensdag 26 juni 2019 Sint-Niklaas van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 29 juni 2019 Tielt van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 29 juni 2019 Kortrijk van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 29 juni 2019 Zwevegem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
woensdag 03 juli 2019 Roeselare van 18:30 tot 21:30 30 / 30 Inschrijven
vrijdag 05 juli 2019 Gent Expo van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 06 juli 2019 Gent Expo van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 06 juli 2019 Diksmuide van 09:00 tot 12:00 15 / 15 Inschrijven
zaterdag 06 juli 2019 Sint-Niklaas van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 06 juli 2019 Waregem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 06 juli 2019 Zottegem van 13:00 tot 16:00 20 / 20 Inschrijven
maandag 08 juli 2019 Deerlijk van 18:30 tot 21:30 15 / 15 Inschrijven
woensdag 10 juli 2019 Deinze van 18:30 tot 21:30 18 / 18 Inschrijven
woensdag 10 juli 2019 Torhout van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
donderdag 11 juli 2019 Kortrijk van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 13 juli 2019 Eeklo van 09:00 tot 12:00 25 / 25 Inschrijven
zaterdag 13 juli 2019 Zottegem van 13:00 tot 16:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 13 juli 2019 Izegem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
woensdag 17 juli 2019 Roeselare van 18:30 tot 21:30 30 / 30 Inschrijven
woensdag 17 juli 2019 Waregem van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 20 juli 2019 Tielt van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
dinsdag 23 juli 2019 Oudenaarde van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 24 juli 2019 Sint-Niklaas van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 27 juli 2019 Roeselare van 09:00 tot 12:00 30 / 30 Inschrijven
zaterdag 27 juli 2019 Kortrijk van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
donderdag 01 augustus 2019 Kortrijk van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 03 augustus 2019 Diksmuide van 09:00 tot 12:00 15 / 15 Inschrijven
zaterdag 03 augustus 2019 Zottegem van 13:00 tot 16:00 20 / 20 Inschrijven
dinsdag 06 augustus 2019 Gavere van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 07 augustus 2019 Deinze van 18:30 tot 21:30 18 / 18 Inschrijven
woensdag 07 augustus 2019 Roeselare van 18:30 tot 21:30 30 / 30 Inschrijven
zaterdag 10 augustus 2019 Waregem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 10 augustus 2019 Izegem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 10 augustus 2019 Sint-Niklaas van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
woensdag 14 augustus 2019 Torhout van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
vrijdag 16 augustus 2019 Gent Expo van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 17 augustus 2019 Eeklo van 09:00 tot 12:00 25 / 25 Inschrijven
zaterdag 17 augustus 2019 Roeselare van 09:00 tot 12:00 30 / 30 Inschrijven
zaterdag 17 augustus 2019 Gent Expo van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
dinsdag 20 augustus 2019 Oudenaarde van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 21 augustus 2019 Waregem van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 24 augustus 2019 Zottegem van 13:00 tot 16:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 24 augustus 2019 Zwevegem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 24 augustus 2019 Tielt van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 24 augustus 2019 Kortrijk van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
woensdag 28 augustus 2019 Roeselare van 18:30 tot 21:30 30 / 30 Inschrijven
woensdag 28 augustus 2019 Sint-Niklaas van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
maandag 02 september 2019 Deerlijk van 18:30 tot 21:30 15 / 15 Inschrijven
woensdag 04 september 2019 Deinze van 18:30 tot 21:30 18 / 18 Inschrijven
woensdag 04 september 2019 Roeselare van 18:30 tot 21:30 30 / 30 Inschrijven
donderdag 05 september 2019 Kortrijk van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 07 september 2019 Zottegem van 13:00 tot 16:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 07 september 2019 Waregem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 07 september 2019 Diksmuide van 09:00 tot 12:00 15 / 15 Inschrijven
woensdag 11 september 2019 Torhout van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 14 september 2019 Zottegem van 13:00 tot 16:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 14 september 2019 Eeklo van 09:00 tot 12:00 25 / 25 Inschrijven
zaterdag 14 september 2019 Izegem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 14 september 2019 Sint-Niklaas van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
woensdag 18 september 2019 Waregem van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 18 september 2019 Roeselare van 18:30 tot 21:30 30 / 30 Inschrijven
zaterdag 21 september 2019 Tielt van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
maandag 23 september 2019 Gent Expo van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
dinsdag 24 september 2019 Oudenaarde van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 25 september 2019 Sint-Niklaas van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 25 september 2019 Deinze van 18:30 tot 21:30 18 / 18 Inschrijven
zaterdag 28 september 2019 Kortrijk van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 28 september 2019 Roeselare van 09:00 tot 12:00 30 / 30 Inschrijven
zaterdag 28 september 2019 Zwevegem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 28 september 2019 Gent Expo van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
maandag 30 september 2019 Deerlijk van 18:30 tot 21:30 15 / 15 Inschrijven
woensdag 02 oktober 2019 Deinze van 18:30 tot 21:30 18 / 18 Inschrijven
woensdag 02 oktober 2019 Roeselare van 18:30 tot 21:30 30 / 30 Inschrijven
donderdag 03 oktober 2019 Kortrijk van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 05 oktober 2019 Diksmuide van 09:00 tot 12:00 15 / 15 Inschrijven
zaterdag 05 oktober 2019 Zottegem van 13:00 tot 16:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 05 oktober 2019 Waregem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
dinsdag 08 oktober 2019 Gavere van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 09 oktober 2019 Torhout van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 12 oktober 2019 Sint-Niklaas van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 12 oktober 2019 Izegem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 12 oktober 2019 Eeklo van 09:00 tot 12:00 25 / 25 Inschrijven
zaterdag 12 oktober 2019 Gent Expo van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
maandag 14 oktober 2019 Gent Expo van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 16 oktober 2019 Roeselare van 18:30 tot 21:30 30 / 30 Inschrijven
woensdag 16 oktober 2019 Waregem van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 19 oktober 2019 Zottegem van 13:00 tot 16:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 19 oktober 2019 Tielt van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
woensdag 23 oktober 2019 Sint-Niklaas van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 26 oktober 2019 Zwevegem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 26 oktober 2019 Kortrijk van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 26 oktober 2019 Roeselare van 09:00 tot 12:00 30 / 30 Inschrijven
zaterdag 02 november 2019 Sint-Niklaas van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 02 november 2019 Eeklo van 09:00 tot 12:00 25 / 25 Inschrijven
maandag 04 november 2019 Deerlijk van 18:30 tot 21:30 15 / 15 Inschrijven
woensdag 06 november 2019 Roeselare van 18:30 tot 21:30 30 / 30 Inschrijven
donderdag 07 november 2019 Kortrijk van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 09 november 2019 Diksmuide van 09:00 tot 12:00 15 / 15 Inschrijven
zaterdag 09 november 2019 Waregem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
woensdag 13 november 2019 Sint-Niklaas van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 13 november 2019 Torhout van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 13 november 2019 Deinze van 18:30 tot 21:30 18 / 18 Inschrijven
zaterdag 16 november 2019 Izegem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 16 november 2019 Zottegem van 13:00 tot 16:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 16 november 2019 Gent Expo van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
maandag 18 november 2019 Gent Expo van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
dinsdag 19 november 2019 Oudenaarde van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 20 november 2019 Waregem van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 20 november 2019 Roeselare van 18:30 tot 21:30 30 / 30 Inschrijven
zaterdag 23 november 2019 Kortrijk van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 23 november 2019 Tielt van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 30 november 2019 Zwevegem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 30 november 2019 Zottegem van 13:00 tot 16:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 30 november 2019 Roeselare van 09:00 tot 12:00 30 / 30 Inschrijven
maandag 02 december 2019 Deerlijk van 18:30 tot 21:30 15 / 15 Inschrijven
dinsdag 03 december 2019 Gavere van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 04 december 2019 Roeselare van 18:30 tot 21:30 30 / 30 Inschrijven
woensdag 04 december 2019 Sint-Niklaas van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 04 december 2019 Deinze van 18:30 tot 21:30 18 / 18 Inschrijven
donderdag 05 december 2019 Kortrijk van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 07 december 2019 Diksmuide van 09:00 tot 12:00 15 / 15 Inschrijven
zaterdag 07 december 2019 Waregem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 07 december 2019 Zottegem van 13:00 tot 16:00 20 / 20 Inschrijven
maandag 09 december 2019 Gent Expo van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 11 december 2019 Torhout van 15:57 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 14 december 2019 Izegem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 14 december 2019 Eeklo van 09:00 tot 12:00 25 / 25 Inschrijven
zaterdag 14 december 2019 Gent Expo van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
dinsdag 17 december 2019 Oudenaarde van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 18 december 2019 Deinze van 18:30 tot 21:30 18 / 18 Inschrijven
woensdag 18 december 2019 Roeselare van 18:30 tot 21:30 30 / 30 Inschrijven
woensdag 18 december 2019 Waregem van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 21 december 2019 Kortrijk van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 21 december 2019 Tielt van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 28 december 2019 Sint-Niklaas van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 28 december 2019 Roeselare van 09:00 tot 12:00 30 / 30 Inschrijven
zaterdag 28 december 2019 Zwevegem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
  • Roeselare 051 20 09 48
  • Kortrijk 056 22 35 54
  • Gent 09 233 46 76
  • Zottegem 09 270 19 32