Vormingsmomenten

Hieronder vindt u alle vormingsmomenten. U kan filteren op de verschillende Lust centra door een keuze te maken in onderstaande dropdown lijst.
Klik daarna op inschrijven. Gelieve daarna het formulier correct in te vullen.

Indien u niet in de mogelijkheid bent om online te betalen, kan u contact opnemen met de rijschool 051/20 09 48

Swipe naar links op de tabel om deze volledig te zien.
Datum Locatie Uur Beschikbare plaatsen
zaterdag 20 juli 2019 Tielt van 09:00 tot 12:00 0 / 20 Volzet
dinsdag 23 juli 2019 Oudenaarde van 18:30 tot 21:30 0 / 24 Volzet
zaterdag 27 juli 2019 Roeselare van 09:00 tot 12:00 10 / 30 Inschrijven
zaterdag 27 juli 2019 Kortrijk van 09:00 tot 12:00 11 / 20 Inschrijven
woensdag 31 juli 2019 Sint-Niklaas van 18:30 tot 21:30 11 / 20 Inschrijven
donderdag 01 augustus 2019 Kortrijk van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 03 augustus 2019 Beveren Waas van 09:00 tot 12:00 24 / 25 Inschrijven
woensdag 07 augustus 2019 Roeselare van 18:30 tot 21:30 25 / 30 Inschrijven
woensdag 07 augustus 2019 Deinze van 18:30 tot 21:30 6 / 18 Inschrijven
zaterdag 10 augustus 2019 Izegem van 09:00 tot 12:00 17 / 20 Inschrijven
zaterdag 10 augustus 2019 Waregem van 09:00 tot 12:00 16 / 20 Inschrijven
woensdag 14 augustus 2019 Torhout van 18:30 tot 21:30 19 / 20 Inschrijven
vrijdag 16 augustus 2019 Gent Expo van 18:30 tot 21:30 19 / 20 Inschrijven
zaterdag 17 augustus 2019 Gent Expo van 09:00 tot 12:00 18 / 20 Inschrijven
zaterdag 17 augustus 2019 Eeklo van 09:00 tot 12:00 25 / 25 Inschrijven
zaterdag 17 augustus 2019 Roeselare van 09:00 tot 12:00 30 / 30 Inschrijven
dinsdag 20 augustus 2019 Oudenaarde van 18:30 tot 21:30 22 / 24 Inschrijven
woensdag 21 augustus 2019 Waregem van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 24 augustus 2019 Zwevegem van 09:00 tot 12:00 17 / 20 Inschrijven
zaterdag 24 augustus 2019 Tielt van 09:00 tot 12:00 18 / 20 Inschrijven
zaterdag 24 augustus 2019 Sint-Niklaas van 09:00 tot 12:00 18 / 20 Inschrijven
zaterdag 24 augustus 2019 Kortrijk van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
woensdag 28 augustus 2019 Roeselare van 18:30 tot 21:30 26 / 30 Inschrijven
zaterdag 31 augustus 2019 Beveren Waas van 09:00 tot 12:00 25 / 25 Inschrijven
maandag 02 september 2019 Deerlijk van 18:30 tot 21:30 15 / 15 Inschrijven
woensdag 04 september 2019 Deinze van 18:30 tot 21:30 13 / 18 Inschrijven
woensdag 04 september 2019 Roeselare van 18:30 tot 21:30 30 / 30 Inschrijven
donderdag 05 september 2019 Kortrijk van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 07 september 2019 Diksmuide van 09:00 tot 12:00 13 / 15 Inschrijven
zaterdag 07 september 2019 Waregem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 07 september 2019 Zottegem van 13:00 tot 16:00 19 / 20 Inschrijven
woensdag 11 september 2019 Torhout van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 11 september 2019 Beveren Waas van 18:30 tot 21:30 25 / 25 Inschrijven
zaterdag 14 september 2019 Izegem van 09:00 tot 12:00 18 / 20 Inschrijven
zaterdag 14 september 2019 Eeklo van 09:00 tot 12:00 25 / 25 Inschrijven
zaterdag 14 september 2019 Zottegem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 14 september 2019 Sint-Niklaas van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
woensdag 18 september 2019 Roeselare van 18:30 tot 21:30 30 / 30 Inschrijven
woensdag 18 september 2019 Waregem van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 21 september 2019 Beveren Waas van 09:00 tot 12:00 25 / 25 Inschrijven
maandag 23 september 2019 Gent Expo van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
dinsdag 24 september 2019 Oudenaarde van 18:30 tot 21:30 24 / 24 Inschrijven
woensdag 25 september 2019 Deinze van 18:30 tot 21:30 18 / 18 Inschrijven
zaterdag 28 september 2019 Kortrijk van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 28 september 2019 Roeselare van 09:00 tot 12:00 30 / 30 Inschrijven
zaterdag 28 september 2019 Gent Expo van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 28 september 2019 Zwevegem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
maandag 30 september 2019 Deerlijk van 18:30 tot 21:30 15 / 15 Inschrijven
woensdag 02 oktober 2019 Roeselare van 18:30 tot 21:30 30 / 30 Inschrijven
woensdag 02 oktober 2019 Deinze van 18:30 tot 21:30 18 / 18 Inschrijven
donderdag 03 oktober 2019 Kortrijk van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 05 oktober 2019 Diksmuide van 09:00 tot 12:00 13 / 15 Inschrijven
zaterdag 05 oktober 2019 Waregem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 05 oktober 2019 Zottegem van 13:00 tot 16:00 20 / 20 Inschrijven
dinsdag 08 oktober 2019 Gavere van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 09 oktober 2019 Torhout van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 12 oktober 2019 Gent Expo van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 12 oktober 2019 Eeklo van 09:00 tot 12:00 25 / 25 Inschrijven
zaterdag 12 oktober 2019 Izegem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 12 oktober 2019 Sint-Niklaas van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
maandag 14 oktober 2019 Gent Expo van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 16 oktober 2019 Roeselare van 18:30 tot 21:30 30 / 30 Inschrijven
woensdag 16 oktober 2019 Waregem van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 19 oktober 2019 Beveren Waas van 09:00 tot 12:00 25 / 25 Inschrijven
zaterdag 19 oktober 2019 Tielt van 09:00 tot 12:00 18 / 20 Inschrijven
zaterdag 19 oktober 2019 Zottegem van 13:00 tot 16:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 26 oktober 2019 Kortrijk van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 26 oktober 2019 Roeselare van 09:00 tot 12:00 30 / 30 Inschrijven
zaterdag 26 oktober 2019 Zwevegem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 02 november 2019 Eeklo van 09:00 tot 12:00 25 / 25 Inschrijven
maandag 04 november 2019 Deerlijk van 18:30 tot 21:30 15 / 15 Inschrijven
woensdag 06 november 2019 Roeselare van 18:30 tot 21:30 30 / 30 Inschrijven
donderdag 07 november 2019 Kortrijk van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 09 november 2019 Waregem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 09 november 2019 Beveren Waas van 09:00 tot 12:00 25 / 25 Inschrijven
zaterdag 09 november 2019 Diksmuide van 09:00 tot 12:00 15 / 15 Inschrijven
woensdag 13 november 2019 Sint-Niklaas van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 13 november 2019 Torhout van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 13 november 2019 Deinze van 18:30 tot 21:30 18 / 18 Inschrijven
zaterdag 16 november 2019 Zottegem van 13:00 tot 16:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 16 november 2019 Izegem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 16 november 2019 Gent Expo van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
maandag 18 november 2019 Gent Expo van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
dinsdag 19 november 2019 Oudenaarde van 18:30 tot 21:30 24 / 24 Inschrijven
woensdag 20 november 2019 Waregem van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 20 november 2019 Roeselare van 18:30 tot 21:30 30 / 30 Inschrijven
woensdag 20 november 2019 Beveren Waas van 18:30 tot 21:30 25 / 25 Inschrijven
zaterdag 23 november 2019 Kortrijk van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 23 november 2019 Tielt van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 30 november 2019 Zottegem van 13:00 tot 16:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 30 november 2019 Zwevegem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 30 november 2019 Roeselare van 09:00 tot 12:00 30 / 30 Inschrijven
maandag 02 december 2019 Deerlijk van 18:30 tot 21:30 15 / 15 Inschrijven
dinsdag 03 december 2019 Gavere van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 04 december 2019 Deinze van 18:30 tot 21:30 18 / 18 Inschrijven
woensdag 04 december 2019 Sint-Niklaas van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 04 december 2019 Roeselare van 18:30 tot 21:30 30 / 30 Inschrijven
donderdag 05 december 2019 Kortrijk van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 07 december 2019 Zottegem van 13:00 tot 16:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 07 december 2019 Waregem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 07 december 2019 Beveren Waas van 09:00 tot 12:00 25 / 25 Inschrijven
zaterdag 07 december 2019 Diksmuide van 09:00 tot 12:00 15 / 15 Inschrijven
maandag 09 december 2019 Gent Expo van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 11 december 2019 Torhout van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 14 december 2019 Izegem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 14 december 2019 Eeklo van 09:00 tot 12:00 25 / 25 Inschrijven
zaterdag 14 december 2019 Gent Expo van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
dinsdag 17 december 2019 Oudenaarde van 18:30 tot 21:30 24 / 24 Inschrijven
woensdag 18 december 2019 Deinze van 18:30 tot 21:30 18 / 18 Inschrijven
woensdag 18 december 2019 Roeselare van 18:30 tot 21:30 30 / 30 Inschrijven
woensdag 18 december 2019 Waregem van 18:30 tot 21:30 20 / 20 Inschrijven
woensdag 18 december 2019 Beveren Waas van 18:30 tot 21:30 25 / 25 Inschrijven
zaterdag 21 december 2019 Kortrijk van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 21 december 2019 Tielt van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
zaterdag 28 december 2019 Roeselare van 09:00 tot 12:00 30 / 30 Inschrijven
zaterdag 28 december 2019 Zwevegem van 09:00 tot 12:00 20 / 20 Inschrijven
  • Roeselare 051 20 09 48
  • Kortrijk 056 22 35 54
  • Gent 09 233 46 76
  • Zottegem 09 270 19 32